More items from this sellerView All

Лед Сијалица Selena E27 OMNI 10W

99 ден 125 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: OMNI
Боја на светлина: 3000K, 4500K, 6000K
Грло: E27
Report Abuse