More items from this sellerView All

Лед Соларна Светилка Со Сензор 200Lm

995 ден 1.375 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 200Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: БЕЛА, ЦРНА, СИВА
Report Abuse