More items from this sellerView All

Лед Соларна Светилка Со Сензор 400Lm

1.395 ден 1.975 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: БЕЛА, ЦРНА
Report Abuse