More items from this sellerView All

Лед Соларни Светилки Капка Роса

999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

50 на залиха

Report Abuse