More items from this sellerView All

Лед Солар Светилка За Градина 5W RGB Со Далечинско

999 ден 1.599 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон 12V, 220V
Дијаметар 65mm X 230mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68
Report Abuse