More items from this sellerView All

Лед Спот AR111 SMD

895 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 11W
Напон: 12V
Tип: Normal
Боја на Светлина: 3000К

10 на залиха

Report Abuse