More items from this sellerView All

Лед Спот G4 2,5W 12V Silicone 2700K DC

175 ден 299 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 2,5W
Напон: 12V
Tип: Silicone
Тип на напојување: DC
Боја на светлина: 2700K

41 на залиха

Report Abuse