More items from this sellerView All

Лед Спот G9 3W 220V SILICONE

75 ден 259 ден

Заменува: 30W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Tип: Silicone
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Report Abuse