More items from this sellerView All

Лед Спот GU10 3W

99 ден 129 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Модел: GU10
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Report Abuse