More items from this sellerView All

Лед Спот GU10 5W DIMMABLE 4000K

175 ден 295 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Модел: GU10
Боја на светлина: 4000K

45 на залиха

Report Abuse