More items from this sellerView All

Лед Спот GU10 7W DIMMABLE

175 ден

Заменува: 70W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 7W
Напон: 220V
Модел: GU10
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Report Abuse