More items from this sellerView All

Лед стаклени панели коцка 18W 6000К Вградливи

475 ден 699 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Длабочина: 35mm
Тип: Вградлив

6 на залиха

Report Abuse