More items from this sellerView All

Лед стаклени панели коцка 6W 6000K Вградливи

195 ден 399 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Длабочина: 35mm
Тип: Вградлив

50 на залиха

Report Abuse