More items from this sellerView All

Лед Топче G45 6W 6500К

99 ден 175 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: G45
Боја на светлина: 6500K

44 на залиха

Report Abuse