More items from this sellerView All

Лед Топче Selena E14 5W

125 ден 159 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E14 G45
Боја на светлина:  6000К

50 на залиха

Report Abuse