More items from this sellerView All

Лед Т5 Ламба За Биро Батериска

999 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Батериска ламба на полнење со постоље за маса, со закачалка за закачување, со можност за монтажа на елемент

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Батерии
Модел: T5 mini – 30cm
Боја на Лампа: Бела

50 на залиха

Report Abuse