More items from this sellerView All

Лед Т5 Цевка 1200мм Со Прекинувач

375 ден 495 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 14W
Напон: 220V
Должина: 1200mm
Боја на светлина:  6000K

28 на залиха

Report Abuse