More items from this sellerView All

Лед Т5 Цевка 900мм Со Прекинувач

325 ден 395 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Матирана
Moќност: 10W
Напон: 220V
Должина: 900mm
Боја на светлина:  6000K

46 на залиха

Report Abuse