More items from this sellerView All

Лед Улична Светилка 60W SMD E40

1.999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 60W
Напон 220V
Tип Улично осветлување SMD
Боја на светлина Бела (6000K)
Вид на Грло Е40

50 на залиха

Report Abuse