More items from this sellerView All

Лед Филамент Ретро Е27 4W 2200К

195 ден 299 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 2200К

50 на залиха

Report Abuse