More items from this sellerView All

Лед Филамент DIAMOND Е27 4W 2200К

299 ден 599 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament, GOLD, D95
Боја на светлина 2200К

55 на залиха

Report Abuse

Опис

DIAMOND BULB 4W FILAMENT 2200K