More items from this sellerView All

Лед Q Лампа Со Батерија 3STEP

995 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: USB Адаптер
Модел: МТ-A5
Боја на Лампа: Бела

4 на залиха

Report Abuse