More items from this sellerView All

Лед RGB Сијалица Со Далечинско Е27

299 ден 499 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 220V
Tип A60
Боја на светлина RGB Со далечинско

26 на залиха

Report Abuse