More items from this sellerView All

Лед Window/Corridor Светло 9W

Категорија SKU: Не е достапно Ознаки: , , , ,

1.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 9W
Напон 220V
Tип Grey Shell
Боја на светлина 4000K, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА
Заштита IP67
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на Светлина

4000К, ЦРВЕНА, ЗЕЛЕНА