More items from this sellerView All

Лед Zig-Zag Ламба Батериска

995 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Адаптер
Модел: Zig-Zag
Боја на Лампа: Бела

10 на залиха

Report Abuse