More items from this sellerView All

Лeд MOONLITE Прекинувач За Шпајз

195 ден 495 ден

(0 reviews)

Карактеристики:

Луменажа: 200Lm
Напон: Батерии
Модел: MOONLITE
Боја на светлина: 6500K
Јачина на светење: На прекидач 0-200Lm
Начин на монтажа: Лепенки, Штраф, Магнет

46 на залиха

Report Abuse

0.0 Просечна оцена Rated (0 Мислења)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Лeд MOONLITE Прекинувач За Шпајз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Required fields are marked *

You have to login to add images.