More items from this sellerView All

Паметни Новогодишни Сијалички

2.990 ден

Карактеристики:

Модел: IP44 – Водоотпорни
Синхронизација: Со секаква музика
Котрола: Со далечински управувач и преку апликација
Боја: RGB

38 на залиха

Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА