More items from this sellerView All

РГБ Сијалица Magic Disco 4W E27

295 ден 395 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 4W
Грло: Е27
Tип: Со ротирачка глава
Боја на светлина: РГБ

51 на залиха

Report Abuse