More items from this sellerView All

Ретро Сијалица Е27

185 ден 299 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 60W
Напон: 220V
Tип: Dimmable
Боја на светлина: 2000K
Грло: E27

50 на залиха

Report Abuse