More items from this sellerView All

Светилка За Фасада 2xGU10

999 ден

Гаранција: 2 години

Во производот не се вклучени сијалици.

Карактеристики:

Моќност GU10
Напон 220V
Изработка Метал
Боја на светлина По Ваша Желба Сијалици
Заштита IP65

50 на залиха

Report Abuse