More items from this sellerView All

СЕТ од RGB Лед Лента 5 метри

299 ден

Карактеристики:

Должина 5m
Сет Лента, контролер, напојување
Боја RGB

45 на залиха

Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА