More items from this sellerView All

Сет PC Профил + Лед Лента 1M

165 ден 299 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал PC
Боја 3000К, 6000К
Тип Надграден
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K