More items from this sellerView All

Соларен Лед Рефлектор 25W

1.299 ден 1.599 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 25W
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: Црна

Нема на залиха

Report Abuse