More items from this sellerView All

Соларен Лед Рефлектор 50W Ultra Bright

1.999 ден

Карактеристики:

Моќност 50W
Напон Соларна Енергија
Tип Надворешен IP65

100 на залиха

Report Abuse

Опис

Високо Квалитетни Соларни ЛЕД Рефлектори 50w / 100w /150w

со Вградена моќна батерија и најголем соларен панел во класата

долг 6м кабел помегу соларниот панел и лед рефлекторот

за полесна монтажа и лесно пронаогање на сонцето