More items from this sellerView All

Соларен Лед Рефлектор 60W

3.999 ден 4.999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 60W
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: Црна

Нема на залиха

Report Abuse