More items from this sellerView All

Соларна Убодна Светилка 8 диоди

250 ден 295 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP65
Моќност: 400Lm
Напон: Соларна Енергија
 Боја на тело: ЦРНА

2 на залиха

Report Abuse