More items from this sellerView All

Столна ламба PIXAR

999 ден 1.799 ден

Report Abuse

Опис

Столна ламба со опција за подесување

Боја по избор Црвена Бела и Црна

Одличен избор за правилно читање

ДОКОЛКУ ПОРАЧАТЕ И ПЛАТИТЕ ПРЕКУ ВЕБ СТРАНИЦАТА ДОБИВАТЕ

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО СИТЕ ГРАДОВИ И СЕЛА ВО МАКЕДОНИЈА

Дополнителни информации

Color

Black, бела, црвена