More items from this sellerView All

Тавански Лед Арматури – Wide Body Professional 600mm

699 ден 999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел Wide Body Professional
Моќност 18W
CCT 4000K, 6000К
Должина 600mm
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

4000K, 6000K