More items from this sellerView All

Улична Светилка Nano Slim 50W 6500K

3.395 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 50W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Nano Slim
Боја на светлина Бела (6500K)

5 на залиха

Report Abuse