More items from this sellerView All

Улична Светилка Nano Slim 80W 6500K

4.795 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 80W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Nano Slim
Боја на светлина Бела (6500K)

4 на залиха

Report Abuse