More items from this sellerView All

Улично осветлување 50W

1.999 ден 3.999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 50W
Напон 220V
Tип Улично осветлување Epistar
Боја на сбетлина Бела (6000K)

10 на залиха

Report Abuse