More items from this sellerView All

Шина за рефлектор 1m Бела

395 ден 599 ден

Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал Алуминиум
Боја Бела
Тип 2 линии

9 на залиха

Report Abuse