More items from this sellerView All

Јаже со 7 фасонки E27 7м

999 ден 1.599 ден

ВО СЕТОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ СИЈАЛИЦИ

Карактеристики:

Модел: IP65
Материјал: Гумирани водоотпорни
Напон: 220V
 Боја на тело: ЦРНА

50 на залиха

Report Abuse