More items from this sellerView All

Aлу Профил Надграден 1М 10x9mm

175 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 1m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Вградлив

50 на залиха

Report Abuse