More items from this sellerView All

Alu Профил Надграден 2М 35x35mm

1.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Должина 2m
Материјал Алуминиум
Боја PC
Тип Надграден

50 на залиха

Report Abuse