More items from this sellerView All

Led Топка – Selena Globe G95 15W E27

195 ден 295 ден

Заменува: 100W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 15W
Tип: G95
Грло: Е27
Боја на светлина: 2700K, 6000K
Report Abuse