More items from this sellerView All

Лед Филамент Е27 6.5W 2700К

99 ден 199 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament, GOLD, D95
Боја на светлина 2200К

200 на залиха

Report Abuse

Опис

6.5W FILAMENT 2700K 220v  zamena za 60w obicna sijalica