More items from this sellerView All

Mагични Панели – Вградни

899 ден 999 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12+4W
Напон 220V
Димензии D155mm
Tип Вградни
Боја на светлина 2 Color

50 на залиха

Report Abuse