More items from this sellerView All

RGB+W Контролер на Допир Бел

1.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Лед контролер на допир за РГБ и други лед ленти
Јачина на Ампер: 4x6A
Моќност: 288-576W

4 на залиха

Report Abuse