More items from this sellerView All

Selena R50 6W E14

125 ден 199 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: R50
Боја на светлина: 2700K, 4000K, 6500K
Грло: E14
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

2700К, 4000K, 6500K